BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Liusi ne mergaitė

Liusi  ne mergaitė, kartoju ne mergaitė. Berniukas. Ne viliokė, gaunanti viską plačiu sijonu plazdėjimu ar aukštomis rausvomis basutėmis grakščiai matuojanti kelią. Liusi  berniukas, viską gauna pati, nelaukia, kad kas kitas atneštų. Stipriai sugriebia ir turi kol neišsprūsta, kol neištrunka iš gniaužtų. Liūsi berniukas. Jai  reikia turėti, stipriai laikyti.  Nesubtili, nelaukia ir nevilioja, o tyko it grobio. Staigiai griebia rankomis, o po to…  Po to bėga, neišlaiko, prakeiktas grobis dažniausiai būna ne jos jėgoms, bet džiaugias bent ta nuline akimirka, kai stipriai gniaužė rankomis, o po to paleido.

Neištveria, geriau iškart paleist, nei valandų valandas jausti vis labiau ir labiau slystantį grobį ir netyčia pakliūt į jo nagus.

Liusi per skysta - šiek tiek mergaitė. Šiek tiek, truputėli, labai mažai.

O šiaip berniukas betoninių plytelių pievose su brangiausiu ką iš tikrųjų turi šokantis odes laisvei, upėje dažniausiai plaukiantis prieš srovę, kovojantis,  kol pavargsta, kol rankos nusvyra, kol galvoje pradeda šiek tiek spengti ir tik tada lipantis į krantą – pabaigiantis žaidimą. Tada būna šiek tiek mergaitė, kuriai reikia į ką nors atsiremti, prisiglausti, įkvėpti gurkšnį oro, nuslysti, o po to vėl…

Vėl nebe mergaitė, nebe mergaitė, su  kuria smagu  pažaisti, o dar smagiau palikti. Nebe mergaitė, kuri jei iš tikrųjų nori būti gera, turi išorėje vaidinti gležną, o viduje būti pikčiausias žvėris, mokantis tyliomis skausmingai ir stipriai įkąst ir po to vėl būt gležna…O taip ne mergaitė – veidmainė

Liūsi berniukas.  Sako tiesą į akis arba išvis nieko nesako. Berniukas. Niekada nenorėjo būt mergaite, paveiksliuku berniukams, pastatytam ant komodos. Berniūkščiai kvaili, išdykę, pakvaišę, jiems viskas galima, jie Berniukai, gali būti visokie.

Mergaitės turi nerti, megzti  ir šiaip viską daryt ir dar žydėti. Žydėti kaip darželio gėlės tingiai pakėlusios galvos į dangų ir laukiančios lietaus it išganytojo. Kad kažkas matai galėtų pasistatyti ant komodos.

Liusi ne mergaitė ir niekada ja nebus.  Ne mergaitė, nes jai  reikia tikrumo, jausmo kai gniauži grobį Stipriai.                             

 

Rodyk draugams

Rašyti komentarą