BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

……………….Liusi …..Liu

Niekada nieko neturėjau, nieko ką galima laikytis rankomis, nieko kas stipriai apkabintu ir laikytu, kai dienos, mėnesiai susilieja į didelę, neišbrendama čiuožyklą, dilgina, skandina bet nieko negali padaryt… kai staiga užsinori rėkti niekada nepalik vieno mažo Liusiuko, kovoti su baltu grindų trauka, nepalik vieno, mažo, vienišo Liusiuko niekada niekada, niekada….maldauju

Balta grindų trauka ją pavers mažu inkščiančiu žvėriuku besiraitančiu kamuoliu po baltas grindis.

Mažu inkščiančiu įniršusiu žvėriuku , kuris kai čiuožykla ištirps nebetikes nei vienu tavo žodžiu. Nebetikės, bėgs nuo tavęs, slys baltomis, baltomis plytelių grindimis ir nieko nematys.

Nepalik, delnais nesupilk čiuožyklos, baltų plytelių rojų nepaverks  kankyne.  

Neklausk, kas yra meilė, nes net pats nežinai.   

Kas yra meilė? Aš nemyliu nieko. Net savęs. Tik ieškau, slenku. Visur verpetai, nepaklūstančios traukos, mėtymaisi. Noriu verkti. Girdi, noriu verkti, noriu kad tu girdėtum. Noriu, kad po velniais vienąsyk, išgirstum, nesskėsčiotum rankom, noriu kad girdėtum. Mano šauksmą, mano rėkimą tau į delnus,  mano irzulį ir nerimą. Noriu, kad tau būtų girdėti gerą,  kad atsakytum, kai klausiu, kad nebūtum gyli, balta siena viską sugerianti į save ir niekada neišspjaunanti atgal. Noriu, kad išgirstum.  Šįsyk .               

Bet tu negirdėsi, girdėti tau svetima – per sunku. Girdėti sudėtinga, o taip, sudėtingiau nei viska metus išeiti, griebti dryžuotus lagaminus ir pasileisti per lietų. Sudėtingiau nei vėl pertapyt  neišeinanti paveikslą ar tulžingais kumščiais nuo viršaus iki apačios matuoti sieną.

Viskas tik žaidimas. Liguistas. Žaidimas, kuri žaidžiam ar norim ar ne. Mėtai kauliukus ar ne – vis tiek žaidi , tik skirias pozicija.

Sakai,  kad  gyvenimas šudas ar ne, vis tiek žaidi.

Sakai, kad perpratai viska, bet kas iš to, vis tiek žaidi. Privalai

Tai kam po galais perprast, nori klaus, o iš tikrųjų pakeiti Žaidime pozicija,  nors manai kad užbaigei Žaidimą. Žaidimo neįmanoma baigt, įmanoma tik pakeist pozicija, o  po to grįš atgal arba ne…Palikt maža Liusiuką voliotis ant baltų grindų.   

 

 

 

 

 

 

 

 

Rodyk draugams

Komentarai (4)

 1. fire4ever:

  O man grindys patinka. Turint omenyje, kad jos aukščiau nei jo lubos.
  Ir šiaip, priminei Foje- baltas namas, bei kauliukų žmogų.

 2. blablanebla:

  o as net nzn foje balto namo ir is tikruju grindys geras dalykas , nes jomis galima ciuozti kai buna blogai

 3. saulei:

  "Niekada nieko neturėjau, nieko ką galima laikytis rankomis" - o tai ko aš labiausiai noriu kaip tik ir yra tai, ko neįmanoma laikyti rankose….:)

 4. blablanebla:

  tai cia tiesa tai kas brangiausia ir stipriausiai veikia, niekada rankomis nepaciuopsi, nors i kaip bandytum vistiek tik tebutu tik bandymas i niekas daugiau

Rašyti komentarą