BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

liusei reikia šokti

Liusei reikia šokt, nors tas šokis tebūtų ieškojimas paties balčiausio dangaus lopinėlio, kuris yra prieš akis. Liusi negali nešokti. Muzika jai oras, kuriuo  kvėpuoja jos kiekvieną kūno dalis judėdama.

 Liusei reikia šokti, nes šokis jai gyvenimas, nosį kutenantys cigarečių dūmas,                 trūkčiojantis nespalvotas filmas, kuriame ji būna savimi su daug, daug žmonių šalia, bet  iš tikrųjų  viena su akimis atsiplėštu dangaus gabalu.

 Kartais bešokdama ji apsidairo ir pamato penkis nuostabos pilnus ir penkiasdešimt  penkis juoko iškreiptus veidus. O po to vėl grįžta į save, į šokį, kuris iš dalies jai primeną žaidimą su juodai baltu kamuoliu, kuris tampa vykęs tik tada kai atiduodi visas jėgas, kai pro juodus švytuojančius plaukus tik akies krašteliu gali užčiuopti dangų  ir kitus žmones.

Liucei reikia šokti, nes šokis tai laisvė ir nesvarbu su kuo būtų tas šokis ar su futbolo kamuoliu ar su kažkieno ranka, visų svarbiausia šokis.

 Šokis ne žmonės, kurie juokėsi prieš kelias akimirkas su tavimi, o dabar juokiasi iš tavęs, nors Liusi nei trupučio kvailai nesijaučia,  nes šokti jos laisvė, o jų juoktis, draugiškai ar pikdžiugiškai, tai ir jų laisvės pasirinkimas.  O laisvė pasirenkama, kaip ir šokio rūšis, greitis ir vieta šokti.

Patys gėdingiausi jai šokiai, tie, kurių nesušoka turėdama proga, tie užspausti, užliūliuoti nerimastingam miegui, bet iš tikrųjų esantys visada jos viduje, norintys ištrūkti.         

Liusei reikia šokti, nes šokis jai pati gražiausia kalba sugebanti prakalbinti kiekvieną  kūno lopinėlį ir dar kažką šalia, ištiestų rankų čiuopimas srovenančio oro kažkur toli, toli. 

Liusei reikia šokti, nes šokimas jai yra  jausmas, o Liucei reikia jausti. 

Rodyk draugams

Rašyti komentarą