BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

diaWAROS portretas ir ROKO naktys

   


 


 


 


 


 


Šis portretas yra trecias mano darbas su aliejiniais dazais. bet tai nesvarbiausia, svarbiausia kokios aplinkybes ji pagimde. Tad viskas prasidejo rugpjučio pradzioje per slyksciai lietingas dienas. visiskai lem****ai nusprendeme varyti i roko naktys , kazkaip 50lt bilieto kaina nelabai viliojo. Bet tai ka patyreme tikrai tvirtai manau kad neikainojama, nors penkis kartus daugiau but kainave, bet vistiek butu verta . is tiesu tai buvo ne roko naktys, bet purvo, futbolo,  roko ir diawaros  naktys. Taip taip taip diawaros, bet reikia tinkamai suprast. Tai va i nuostabaus purvo futbolo ir puikios muzikos aspektus si syki nesigilinsime. Diawaros aspektas - pakalbejas su manim gal kokias 15 mi  suteike tokiu nerealiu emociju, kad antra bemiege nakti kartojau it malda nei valgyt , nei miegot nieko man neriekia….ir po to taip isejo kad kartu su pankeliu chebryte ir diawara papusryciavau, supratau kad atrodau zmogu kuris mane vel ikvepia tapyt…, nors is tikruju tai lyg buvo graza uz ta keista euforija ir noras ja dar prasitesti. o per tuos bendrus pusrycius pasakiau, kad noriu jam padovanoti portreta tik reikia man jo nr, kad galeciau po to susisiekt ir iteikt. is pat pradziu is jo buvo mirtina tyla( vis del to zmogus po roku naktu….), teko kelis kartus pakartot. portreta tapyt ejosi sunkiai, bet buvo didelis noras susitikt ir padovanott. tad jis ir nugalejo, o galiausiai emocijos…jis man visada atrode kaip zmogus super ir dar asocijasi su brangiuoju ronaldinho…. o pats paveikslo iteikimas, toks chaotiskas drauges iki pat paskutines akimirkos tvirtino kad neateis, jis velavo pusvalandi, o prieme tai fainiai :suksniais oba, ir kad lb geras. aisku perdejo, nejaugi sunku pasakyti vargsei mergaitei,kuri is kedainiu iki vilniaus kores su paveisklu, o galu gale ji TAPE :d   po to vel jauciaus uzsikrovus, blefas bet buvo gerai…. kartais nesvarbu ar blefas ar ne kad tik gerai… o po to seke futbolas TAIP FUTBOLAS, kadedros aikste, daug riedlenciu berniuku ir sirdy geras jausmas pADOVANOJAU … pirmas tikrai rimtai ir spec. padarytas darbas :) padovanoti, dovanoti is tikruju yra geriau nei gauti. banalu.             TRP.  dar apie portreta : techniskai tai yra daug nukrypimu nuo foto, bet bendras vaizdas man patinka, tapiau issisiepusi, nes silta, plati  sypsena  man turi dvi asocijacijas - ronaldinho( futbolo dvasia), ir jjis pats muzika, skleidimas muzikos joje gyvenant ….;;;..,,.//;;/..,.,.,.,,…,,.,.,.,,.,.,.                       


     


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

Rodyk draugams

pati geriausia DAina

PATI GERIAUSIA DAINA WHEN THERES NOTHING LEFT gravel


 


         


PATI GERIAUSIA DAINA WHEN THERES NOTHING LEFT gravel  


PATI GERIAUSIA DAINA WHEN THERES NOTHING LEFT gravel 


 


PATI GERIAUSIA DAINA WHEN THERES NOTHING LEFT gravel


 


 


tAI…….


GALETŲ Būti


 


tingi, bet tikra  meile. Užsvajojusia į baltą iki kelių suknutę susisukusia mergaite, šokančia tingiais, skrajojančiais judesiais dideliam baltam kambary. O po to į tą kambarį įžengia toks „svajonių jaunikis“, (tvarkingas, kostiumuotas vaikinas, kaip tu :p )  ir lėtai tą mergaitę pasuka ant  juodos kėdės su ratukais, ji nusijuokia  ir  jie  truputėli pašoka.


 Per priedainį vaizdas būtų toks : mergaitė su balta, paprastute suknute ( kokios maždaug būna Prada, paprastos paprasčiausios bet nerealiai gražios)  bėga lyg išprotėjus baltą sieną tepdama raudonais,  raudonais, dažuotais delnais ir vaikinas tai pat bėga tepdamas kraujo raudonumo dažais sienas, o galų gale jie mergina pribėga pavargusį vaikiną ir per žodžius „you calm down, you won t need a pill“  nuslysta vaikinu ir raudonais dažais ištepa jo veidą.


O po viskas vėl lyg iš naujo prasideda tik mergaitės suknutė iš baltos pavirtusi į ryškiai raudoną ir visi judesiai energingesni, o pačiam paskutiniam pragrojimui vaizdas, kai jie abu bešokdami patenką į ryškių, įvairaus raudonumo paveikslų kambary.               gravel


gravel


when theres nothing


                when theres nothing


 

Rodyk draugams